Doprava

0
103

DOPRAVA A ZPŮSOB PLATBY OBJEDNÁVEK

Nabízíme široké možnosti pro výběr způsobu doručení a uhrazení objednávky. V současné době umožňujeme za objednávku zaplatit několika způsoby:

– předem bankovním převodem

– předem on-line platební kartou

– dobírkou při převzetí

– hotově na naší prodejně v Jablonci nad Nisou

ČESKÁ POŠTA – BALÍK DO RUKY

Služba Balík do ruky běžně dodává zásilky již do dvou pracovních dní od odeslání (max. 3 dny). O průběhu zásilky budete informován(a) prostřednictvím SMS a stav si můžete ověřit na stránkách pošty (odkaz a sledovací kód zašle Česká pošta e-mailem až po expedici objednávky). Zároveň je možnost přes stránky pošty si změnit preferovaný čas doručení (vč. odpoledne nebo soboty). Doba dodání: 1-2 dny. Cena při platbě předem: 69 Kč, s dobírkou: 109 Kč.

ČESKÁ POŠTA – BALÍK DO BALÍKOVNA

Na těchto specializovaných Balíkovnách stačí sdělit jen kód pro vyzvednutí zásilky z SMS nebo e-mailu o uložení balíku a uvést jméno adresáta. U vydání zásilek na těchto Balíkovnách je kladen důraz na rychlost a pohodlí zákazníků. Díky vyvolávacím systémům si balík vyzvednete do 3 minut.

Balík si můžete vyzvednout i na Balíkovnách mimo pošty, které jsou provozovány našimi externími provozovateli. Pro vyzvednutí zásilky potřebujete jen kód pro vyzvednutí zásilky, který obdržíte v SMS nebo e-mailu o uložení.
Cena při platbě předem: 45 Kč, s dobírkou: 60 Kč.

DPD

Při volbě DPD Vás následující ráno po expedici kontaktuje přímo řidič, se kterým se dohodnete na času dodání. Standardní rozvoz je do 18:00 (pouze prac. dny) a o průběhu zásilky budete informováni e-mailem nebo prostřednictvím stránek DPD (odkaz a sledovací kód zašleme e-mailem při expedici). Doba dodání: 24 hodin. Cena při platbě předem: 120,- Kč, s dobírkou: 145,- Kč.

ZÁSILKOVNA

Služba Zásilkovna za standardních podmínek doručuje jeden – tři pracovní dny. Funguje na bázi výdejních míst po celé ČR. Při tvorbě objednávky si stačí zvolit výdejní místo dle Vašich preferencí. Přepravce Vás poté informuje sms zprávou s informacemi o doručení. Stav zásilky si můžete ověřit na webových stránkách zásilkovny (odkaz a sledovací kód zašle Zásilkovna až po expedici objednávky). Cena přepravy při platbě předem: 70,- Kč pro balíky do 5 kg, s dobírkou: 90,- Kč. Pro zásilky mezi 5 až 10 kg platí cena při platbě předem 119 Kč, s dobírkou pak 134 Kč.

OSOBNÍ ODBĚR V JABLONCI NAD NISOU

Pokud jste z Jablonce nad Nisou nebo okolí, je osobní odběr nejrychlejší a nejpohodlnější volba. Před vyzvednutím prosíme vyčkejte na e-mailovou výzvu k odběru. Adresa s mapkou je uvedena v kontaktech a bude zaslána i ve výzvě e-mailem. Pro internetové objednávky NENÍ možnost platby kartou na prodejně!

Doba dodání: k vyzvednutí ihned po naskladnění a zaslání informačního emailu a SMS.

ZASLÁNÍ NA SLOVENSKO

Umožňujeme zadat objednávku i pro naše slovenské sousedy službou Zásilkovna nebo kurýrem DPD. Bližší informace na slovenské verzi stránek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno